Yapay Çiçek Plastik Çiçekler
Yapay Çiçekçilik
Kdv dahil, Yol ücreti yok, %100 müşteri memnuniyeti hastaneye Çiçek bebek doğum çiçek Yapay Çiçek İletişim Telefon


Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR 

• Web Sitenizden İstediğim Zaman Sipariş Verebilir Miyim?

 

Web sitemizden 7 gün 24 saat boyunca çiçek siparişi verebilirsiniz.

 

• Çalışma Saatlerimiz.

Haftanın 7 Günü Sabah saat:8:30 İle Akşam:22:30 Arasıdır

 

• Siparişi Verdim Şimdi Ne Olacak?

Siparişinizi verdiğinizde www.yapaycicekcilik.com size siparişinizin alındığını bildiren bir sipariş numarası verecektir. Bu numarayla sipariş takip butonunu tıklayarak siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili bir sorun olduğunda firmamız  sizinle telefonla irtibata geçeçektir. Bunun için teslimat formuna size çiçeğinizin teslimatı süresince ulaşabileceğimiz telefonunuzu bildirmenizi rica ederiz. Melis çiçekçilik verdiğiniz bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmaz, e-mail adresinize siz istemedikçe reklam amaçlı e-mailler göndermez. 

• Çiçek Siparişimin Ödemesini Nasıl Yapabilirim?

Çiçek siparişinizi kredi kartıyla, banka havalesiyle veya telefonla bizi arayarak mail order sistemi ile kredi kartınızın numaralarını söyleyerek de ödemesini yapabilirsiniz. Ödemesi gelmeyen çiçek siparişleriniz ödemesi hesaplarımızda görünene kadar işleme alınmaz. Ödemesi bekleniyor şeklinde size e-mail atılır.

Alıcı yerinde yok ise Siparişim Kime Teslim Edilir?
Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde komşu daireye veya apartman görevlisine,sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.
  

.  Çiçek Siparişi Verirken İsmimi Gizli Kalsın Dersem ne Sorun Yaşarım ?

Çiçek Siparişiniz Gönderilir Fakat Alıcı Tarafından Kabül Edilmez İse Çiçek Siparşiniz İle İlgili Herhangi Bir Ücret İadesi Talep  Edilemez.  Çiçek Gönderici Bu Kuralı Kabul Etmiş Sayılır.

• Her Gün Çiçek Siparişi Alıyor Musunuz?

Hergün Çiçek Siparişi Kabul Ediyoruz.İstanbul'un büyük bölümüne Ek Ücret Almadan Çiçek Gönderimi Yapmaktayız.Sipariş Dağıtım Saatlarimiz Sabah 10:00 İle Akşam 19:00 Arasıdır.Vermiş olduğunuz siparişlerde karşı tarafın adresinin netliği ve telefon numaraları ( iş -ev- cep tel.) istenmektedir

• Özel Günlerde Verilen Çiçek Siparişinin Teslimatı Ne Zaman Yapılmaktadır?

Sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde çiçek siparişi yoğunluğu nedeni ile çiçek siparişlerinizi birkaç gün önceden vermeniz tavsiye edilir. Yoğun Günlerde Çiçek Siparişinizin teslimatı Sabah ve Öğlenden Sonra İki Grup Halinde Yapılır

• İstanbul Çiçek Siparişini Ne Zaman Verebilirim?     

www.yapaycicekcilik.com web sitemizden 7 gün 24 saat çiçek siparişi verebilirsiniz. İstanbul için vermiş olduğunuz çiçek siparişleriniz haftanın her günü sabah saat 10:00 ile 20:00 arasında teslim edilir.